Без категорії
476

Мешканця Олешківського району засудили за систематичні крадіжки

Злочин стався в грудні минулого року. Зловмисник під виглядом пацієнта проник у приміщення Олешківського центру первинної медико-санітарної допомоги та викрав зимову куртку відвідувачки, вартістю 4000 гривень. Поліцейські впродовж доби затримали крадія.

Переглянувши відео з камер спостереження, правоохоронці впізнали зловмисника. Чоловік вже 5 разів притягався до кримінальної відповідальності за майнові злочини, але на шлях виправлення не став.

В будинку підозрюваного поліцейські знайшли куртку жінки. Він пояснив, що мав скрутне фінансове становище, тому й пішов на злочин. За фактом крадіжки було відкрите кримінальне провадження.

Суд визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у вигляді 2 років і 7 місяців позбавлення волі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.