Новини
2.1K

Політична невдаха Кравченко-Скалозуб намагається знову повернутись у політичне життя

Вже два дні, як у мережі фейсбук активізувалася колишня очільниця Олешківського району та політична невдаха Кравченко-Скалазуб Олена Валентинівна.

Роздає коментарі та надає оцінку усім чиновникам району. Дуже вболіває Олена Валентинівна й про те, що в місті Олешки та селищі Нова Маячка на 10 днів через карантин і проблеми з постачанням газу, призупинено навчання,  не забула вона і про ялинку в центрі міста, яка радувала людей на новорічні свята.

Мабуть всі звернули увагу й на “гарну” зірку на вершині ялинки, яка змайстрована мабуть у сараї і придбана за керівництва Кравченко-Скалозуб О.В. майже за 11 000 тис. грн., про вартість іграшок та гірлянд ми взагалі не згадуємо, але на цих прикрасах ця недолуга чиновниця також відмила кошти. Нижче ви можете оцінити цю красу.

Чомусь не пише ця недолуга колишня чиновниця і про водопровідну мережу в селищі Нова Маячка вартістю майже 1.5 млн. грн., яка більше двох років не введена в експлуатацію і люди залишаються у цьому селищі без вододопостачання, а кошти в сумі 325 000 грн просто розкрадені. Зараз вже за цим фактом триває судовий розгляд.

Дуже приємно читати публікації Кравченко-Скалозуб О.В., про те, який вона знатний фахівець у тендерних закупівлях, але на прикладі водопровідної мережі Нової Маячки такого професіоналізму ми чомусь не помітили, а навпаки, щоб уникнути тендерної процедури недолуга керівниця свідомо зменшила суми робіт аби уникнути тендерної процедури, адже без тендеру договір на ці роботи було укладено зі “своїм” підрядником. Ми вже не згадуємо висновки Держаудитслужби по Стадіону “Старт”згідно яких, Олена Валентинівна не опубліковувала ні укладені Олешківською РДА договори ні звіти про їх виконання, яке вимагає Закон України “Про публічні закупівлі”. Ось такий шахрай, який нехтував законами Ураїни керував Олешківським районом на протязі двох років.

Не висвітлює чомусь колишня чиновниця матеріали по реконструкції приміщення дитячого садка “Казка” в селі Козачі Лагері, де вона була ініціатором будувати його не за 2 млн. грн., а за 9 млн. 600 тис. грн. і як результат роботи в повному обсязі до цього часу не виконані, кошти розікрадені, дитячого садка там вже не буде.

Багато можна говорити і про реконструкцію стадіону «Старт» в м. Олешки де вона теж намагалася  дерибанити бюджетні кошти, зазначений факт встановила Держаудитслужба. Сума такого дерибана від “умной” баби склала близько 500 000 грн. Та й тенісний корт вона так вміло побудувала, що асфальт який поклала Олена Валентинівна теж довелося знімати й робити все по новому (фото ліквідації лиха на стадіоні Старт, яке зробила Кравченко-Скалозуб О.В.).

Добре що Кравченко-Скалозуб О.В. вчасно поганою мітлою вигнали зі стадіону Старт, бо її перебування там унеможливило б його будівництво і були б такі ж наслідки, як із іншими об’єктами де ця “баба умна” всунула свій писок з метою привласнення бюджетних коштів.

Давайте згадаємо й урочисте відкриття шкільних футбольних майданчиків з штучним покриттям в Олешківській гімназії та Олешківській школі № 4, які Олена Валентинівна урочисто відкривала перед виборами Президента України в квітні та березні 2019 року.

Станом на сьогодні вони не введені в експлуатацію, документація відсутня по цей час і діти на них займатись не можуть.

Працівники районної державної адміністрації довгий час працювали без надбавок та премій, а цей горе-керівник і бюджетний крадій, своїми розпорядженнями створювала нові структурні підрозділи наприклад аудиту, тощо, вводила нікому непотрібні одиниці радників та третього заступника.

До сьогоднішнього дня в райдержадміністрації завдяки «кваліфікованому» керівництву Олени Валентинівни функціонують окремо і відділ культури і окремо відділ освіти, культури молоді та спорту РДА, а незаконно звільненим працівникам треба виплачувати більше 500 тис. грн завдяки цій недолугій екс-керівниці.

Територія Олешківської січі злочинно забудована завдяки розпорядженням Кравченко-Скалозуб О.В. яка надала дозвіл влітку 2017 року на виготовлення містобудівної документації. І таких та інших прикладів можна навести безліч.

Цікаво одне, що у цієї хворої людини в голові, яка так зараз робить вигляд ніби переймається  за школярів, при чому обікравши діточок з Козачих Лагерів, які ніколи не підуть до дитячого садка? Чи понесе Олена Валентинівна за всі ці злочини відповідальність?

Зрозуміло одне, щоб не писала у соціальних мережах Кравченко-Скалозуб О.В., але політична кар’єра цього політичного трупу закінчилася рівно рік тому, коли 30 січня 2018 року  депутатський корпус Олешківської районної ради двома третинами, відправив цю ненажерливу особу на політичне звалище!!!!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.