Новини
543

Олешківські поліцейські розшукали неповнолітнього, який втік з лікарні

В Олешківське відділення поліції майже о 20:00 надійшло повідомлення з лікарні, що з палати зник 15-річний пацієнт. Він проходив курс реабілітації.

Працівники поліції встановили, що хлопець є жителем одного з сіл неподалік від міста Нова Каховка і раніше вже втікав з дому.

На пошуки неповнолітнього орієнтували працівників відділу ювенальної превенції та екіпажі групи реагування Олешківського відділення поліції.

Приблизно через півгодини за 4 км від міста Олешки поліцейський екіпаж помітив хлопця, який у темряві йшов уздовж автодороги Одеса-Мелітополь.

З неповнолітнім було все добре. Він пояснив, що захотів повернутися додому, тому пішов з медзакладу.

Поліцейські відвезли неповнолітнього в лікарню, де він має завершити курс оздоровлення. З хлопцем провели профілактичну бесіду, закликали більше не чинити необдуманих дій і пояснили, на які небезпеки він наражався, йдучи у цілковитій темряві уздовж автодороги.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.