Новини
1.1K

У Виноградівській ОТГ найнижчий дохід загального фонду бюджету на одного мешканця за 2019 рік

У 2019 році прямі міжбюджетні відносини з Державним бюджетом мали 27 селищних та сільських об’єднаних територіальних громад, а також Новокаховська міська ОТГ. Надходження до загального фонду цих ОТГ склали 1 034 178 000 гривень.
Про це свідчать дані моніторингу Херсонського регіонального офісу програми “U-LEAD з Європою”.
Згідно моніторингу показників надходжень до загального фонду бюджетів ОТГ області за 2019 рік, доходи загального фонду (без трансфертів) у розрахунку на одну особу за січень-грудень 2019 року в об’єднаних територіальних громадах області в середньому склали 4131 гривню.
У п’ятірці лідерів за цим розрахунковим показником за результатами 2019 року є Музиківська ОТГ (7120 гривень), Зеленопідська ОТГ (6 527 гривень), Тавричанська ОТГ (6 325 гривень), Борозенська ОТГ(5 485 гривень), Новокаховська ОТГ (5 433 гривень).
У Виноградівській ОТГ цей показник надходжень до загального фонду бюджету  у розрахунку на одну особу за січень-грудень 2019 року, тобто за рік становить лише 1658 грн. і є найнижчим з усіх об’єднанних громад Херсонської області.
У структурі доходів, отриманих місцевими об’єднаними громадами, за 2019 рік найбільшу питому вагу займають податки та збори на доходи фізичних осіб–53,5 % від загальної суми доходів загального фонду місцевих бюджетів. Наступними за розміром джерелом доходів місцевих бюджетів є плата за землю, яка у структурі доходів займає 17,8 % та єдиний податок–17,1 %.
З впевненістю можна констатувати, що такий низький показник доходу у Виноградівській ОТГ, пов’язаний з низькими надходженнями плати за землю, значна частина якої у цій ОТГ перебуває у тіні.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.