Новини
1.5K

В Олешках проведе виїзний прийом громадян заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Херсонській області

19 лютого з 11:00 до 14:00 особистий виїзний прийом громадян проведе заступник начальника Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Херсонській області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) – Галковський Григорій Олексійович.

Консультування громадян відбудеться в Олешківському районному відділі державної виконавчої служби Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) за адресою: вул.Пролетарська,20, м.Олешки, Херсонська область.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.