Новини
586

Неповнолітню втікачку знайшли в Олешках

Ювенальні поліцейські встановили місцезнаходження 15-річної дівчини. На її пошуки поліцейським знадобилась доба. Сьогодні школярку розшукали, з нею все добре.

Вчора до Голопристнського відділення поліції звернувся вихователь інтернату із повідомленням, що зникла 15-річна дівчина, яка і раніше тікала з закладу.

Поліцейські негайно почали проводити розшукові заходи: опитали друзів дівчини, перевірили місця її можливого перебування та місця великого скупчення людей.

Ніхто зі знайомих не знав де неповнолітня, але пошуки не припинялися ні на мить.

Сьогодні поліцейські знайшли дівчину у знайомого в місті Олешки. Неповнолітня пояснила, що захотіла побачитись зі знайомим та поїхала з інтернату до нього. Поліцейські провели з дівчиною профілактичну бесіду.

Як розповів начальник відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Ярослав Шанько, співробітники підготували подання на Департамент освіти щодо усунення інтернатом причин, що сприяють самовільному залишенню закладу дівчиною.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.