Новини
484

Податкова інспеція провела просвітницьку діяльність для підприємців в Олешках

Для підприємців, які реалізують товари на центральному ринку м. Олешки, відбулася інформаційно-просвітницька акція з питань легалізації підприємницької діяльності та найманої праці: «Легалізація бізнесу – або як вийти з тіні?». У складі районної робочої групи з питань легалізації найманої праці до якого долучилася начальниця Олешківської ДПІ Херсонського управління Надія Кротко.

Під час проведення заходу підприємцям пояснили переваги ведення легальної підприємницької діяльності та офіційного працевлаштування, які суттєво впливають на подальше пенсійне забезпечення та соціальні гарантії. Окремо розповіли про відповідальність за введення бізнесу без державної реєстрації, а також штрафні санкції, які будуть накладатися на підприємців за використання найманих працівників без оформлення трудових відносин. Для усіх охочих та підприємців роздавали інформаційні пам’ятки про переваги ведення бізнесу по-білому.

Важливо: за номером «гарячої» телефонної лінії (0552) 427-647, бізнесмени та громадяни Херсонщини можуть отримати індивідуальні консультації та вичерпні коментарі з будь-яких питань реєстрації та введення підприємницької діяльності.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.