Новини
1.4K

На Брилівських дачах чоловік віддав життя заради картинки на телеекрані

Незадоволений якістю зображення, 70-річний дідусь поліз на дах своєї дачі біля селища Брилівка Олешківського району, аби відкоригувати положення антени.

Видершись по драбині на висоту в чотири метри, він там не втримався, і впав на землю головою вниз. Коли сусід прийшов подивитися, чи не потрібно чимось допомогти, дачник уже й не дихав – медики лише констатували його смерть від отриманої черепно-мозкової травми.

І подібні нещасні випадки дачників у нашій області просто-таки переслідують: лагодити дах своїх «фазенд» без страховки й жодного досвіду висотних робіт нагору часто-густо видираються й чоловіки, й навіть жінки похилого віку.

А потім звідти падають, ламаючи ребра та руки-ноги. Тепер уже й до смертей дійшло.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.