Новини
1.8K

У селі Кринки скоєно напад на співробітника поліції

Вчора, 17 лютого, на Херсонщині скоїли напад на оперуповноваженого Олешківського відділення Національної поліції. Офіцер виїхав у село Кринки, аби передати повістку на допит місцевому жителю, котрого підозрюють у крадіжці. Коли правоохоронець удень розмовляв з ним на вулиці Виноградній, з двору вибігла п’яна співмешканка селянина, рішуче налаштована захищати благовірного від будь-яких зазіхань. Зі шматком деревини вона накинулася на оперативника (табельної зброї той при собі не мав). І нею з розмаху вдарила його по голові, внаслідок чого постраждалий отримав струс мозку. Відтак, схоже, що незабаром на лаві підсудних опиниться не тільки глава родини, а й його цивільна дружина.

Начальник Олешківського відділення Національної поліції Вадим Ковальчук повідомив, що його підлеглому вже видали направлення на судово-медичну експертизу. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли матеріали за статтею 345 Кримінального Кодексу України (насильство по відношенню до працівника правоохоронного органу). Якщо суд визнає мешканку Кринок винною, їй загрожує до трьох років позбавлення волі. Втім, відбувати покарання вони з цивільним чоловіком, звичайно, будуть у різних виправних колоніях.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.