Новини
407

Президентом Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» обрано уродженця Олешківського району

Президентом Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» обрано В’ячеслава Кучера, колишнього голову Київської облдержадміністрації.

Більше 20 років працює Херсонське земляцтво у Києві, об’єднавши навколо себе вихідців із Херсонщини, готових сприяти розвитку рідного краю, залучати до нього інвестиції, підтримувати історико-культурні ініціативи. Земляцтво об’єднує майже 1500 членів організації – херсонців, які проживають не лише в Києві. Представництва нашого земляцтва є в Литві, Канаді, США та Німеччині. Херсонське земляцтво взяло курс на розширення об’єднання. Тож не дивно, що минулого року відбулася низка зустрічей зі студентськими колективами Київського політехнічного інституту, Національного університету біоресурсів і природокористування, який очолює наш земляк Станіслав Ніколаєнко.

Нинішні загальні збори, які також проводилися у стінах Національного університету біоресурсів і природокористування, відкрив Михайло Кушнеренко, найстаріший член ради Херсонського земляцтва, котрий у свої 80 років продовжує брати активну участь у громадському, культурному та політичному житті рідної області. Присутній на зустрічі голова Херсонської облдержадміністрації Юрій Гусєв розповів про останні події в рідній області, поділився планами на нинішній рік і відзначив Почесними грамотами найактивніших членів земляцтва – Віктора Міщенко і Єлизавету Сербіну. Відкритим голосуванням учасники зборів обрали новий склад ради земляцтва, а також президента Міжнародної громадської організації «Земляцтво Херсонщини» В’ячеслава Кучера, нашого земляка, який недавно очолював Київську обласну державну адміністрацію. Він закінчив Ювілейненську загальну школу в Олешківському районі, Херсонський педагогічний інститут. Трудовий шлях починав вчителем фізики. Потім став наймолодшим директором. У 2004 році закінчив Національну академію державного управління, працював в апараті Міністерства соціальної політики України, Держземагенстві, Київській обласній держадміністрації. Торік захистив кандидатську дисертацію, здобувши вчену ступінь кандидата наук з державного управління. На даний час – керівник секретаріату новоствореного Національного агентства кваліфікації.

Учасники зборів пролонгували підписаний раніше меморандум про співпрацю між Херсонською облдержадміністрацією, обласною радою та міжнародним об’єднанням «Земляцтво Херсонщини».

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.