Оголошення
11.2K

Олешківський центр зайнятості шукає завідувача амбулаторії та пропонує привабливі умови

Олешківська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості шукає сімейного лікаря загальної практики – завідувача амбулаторії.

Сімейний лікар загальної практики – завідувача амбулаторії терміново потрібен Милівській об’єднаній територіальній громаді Бериславського району Херсонської області.

Громада пропонує й привабливі умови для такого спеціаліста. Гарантована заробітна плата у розмірі 20 000 грн за один місяць. Забезпечує громада й житлом, пропонується будинок із зручностями, який в подальшому можна буде приватизувати. Забезпечується спеціаліст і автомобілем.

 

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.