Новини
1.8K

У Раденському лісництві знешкоджено авіабомбу

На Херсонщині за різних обставин громадяни продовжують знаходити вибухонебезпечні залишки минулих війн. Так, 24 лютого у Раденському лісництві Олешківського району на відкритій території місцевими мешканцями виявлено авіабомбу АО-10.

Наступного дня, 25 лютого, до місця виявлення були направлені піротехніки обласної ДСНС. Вони провели обстеження цієї території. Більше боєприпасів виявлено не було. Вилучену авіабомбу перевезено та знищено належним чином у спеціально відведеному для цього місці на території Олешківського району.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.