Новини
2.3K

Грамотою Верховної Ради України нагороджений Борисов В.І.

Сьогодні, 28 лютого, перед початком ХХХІІ сесії Херсонської обласної ради VІІ скликання відбулося офіційне нагородження грамотами Верховної Ради України.

Так за вагомий особистий внесок у реформування системи місцевого самоврядування, соціально-економічний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність, сумлінну працю, високий професіоналізм грамотою Верховної Ради України було нагороджено Борисова Василя Івановича – заступника директора з медичної частини комунального підприємства «Олешківська центральна районна лікарня» Олешківської районної ради Херсонської області, депутата Херсонської обласної ради VII скликання.

«Безмежно вдячний за високу оцінку. Проте, вважаю, що цією нагородою відзначено не лише мене, а всіх моїх колег – лікарів, депутатів обласної ради та місцеве самоврядування. Це наш спільний вклад в розбудову Херсонської області. Звичайно, свою роботу, спрямовану на благо жителів Херсонської області, буду продовжувати й надалі», – зазначив Василь Борисов.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.