Новини
708

За життя маленької мешканки Нової Маячки щосили боряться медики

За життя маленької мешканки Нової Маячки щосили боряться медики дитячої обласної лікарні.

Дівчинку, якій рік і 8 місяців, привезли вночі, одразу до реанімації. Фахівці підозрюють, що малеча отруїлася насінням дурману.

Річ у тім, що якраз задля продажу посадкового матеріалу квіти та лікарські рослини розводить бабуся дитини, яка мешкає в одному будинку з молодою родиною.

Як розповіли в Олешківському ВП, сім’я характеризується дуже позитивно і в недогляді за дитиною помічена не була.

Пенсінерка просто залишила десь на видному місці свої торбочки із насінням. Необачністю бабусі скористалася маленька онука, яка вже навчилася ходити.

Якраз із цього періоду малеча починає пізнавати світ, і часто те, до чого тільки дістають рученята, перевіряється на зуб… Ввечері дорослі помітили в долоньці малої якість зернятка і їх одразу ж відібрали. Але, на жаль, частину насіння дитина таки встигла з’їсти.

Результат –  отруєння. Вже згодом у малечі з’явилися ознаки не інакше, як наркотичного сп’яніння. Дурман, як відомо, викликає галюцинації, нудоту, сліпоту, судоми і т.д.

Зараз дівчинка у вкрай тяжкому стані. Медики сподіваються, що маля вдасться врятувати, адже з ознаками дурманного отруєння маленькі пацієнти до них потрапляють час від часу і практика надання допомоги в таких випадках є.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.