Новини
377

Суд виніс вирок 46-річному мешканцю Олешківського району, який забив до смерті товариша

Прокуратурою доведено в суді вину 46-річного мешканця Олешківського району у нанесенні ним тяжких тілесних ушкоджень знайомому, від яких той помер.

Злочин стався на початку листопада 2019 року. Під час застілля з вживанням алкогольних напоїв між чоловіками виник конфлікт, у ході якого зловмисник наніс ряд ударів кулаками по голові свого товариша, а вранці виявив його мертвим на кухні. Злякавшись відповідальності, зловмисник за допомогою сусіда вивіз тіло померлого в лісосмугу, де і закопав.

На підставі зібраних доказів, вироком Цюрупинського районного суду чоловіка визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України, та призначено покарання – 7 років позбавлення волі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.