Новини
1.1K

Зацвіла Олешківська пустеля

Чарівні метаморфози в Олешківській пустелі на Херсонщині. Тут буяє розкішний килим з первоцвітів, які зацвіли на півтора місяці раніше, ніж звичайно. Та й на вербі розмаринолистій з’явилися пухнасті білі «котики». Не дивно, що помилуватися таким видовищем у дюни вже ринули туристи. Завідуюча відділом екоосвіти та рекреації Національного природного парку «Олешківські піски» Алла Лазарєва каже, що першою на відкриття сезону сюди прибула група з вісімнадцяти гостей – мешканців Одещини.

Вони пройшли пустелею понад два кілометри, помилувалися «Місячним кратером» (так назвали нагромадження піщаних кучугур характерної форми у глибині пустелі), ще й на свіжому повітрі попили чаю, настояному на ароматних і цілющих тутешніх травах.

Не забарилася й друга група відвідувачів з числа мешканців Херсонщини та Миколаївщини. Це абсолютно безпечно, якщо триматися стежок із знаками, які полегшують орієнтування. Але то – лише початок сезону. У НПП «Олешківські піски» доповнюють: лише на квітень місяць вже отримали понад двадцять заявок на проведення колективних екскурсій з Київщини, Одещини, Харківщини та Миколаївщини. Такий ажіотаж не випадковий: адже саме в цей час пустеля найпотужніше буяє цвітінням!

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.