Новини
606

Вода до Північно-Кримського каналу пішла раніше на два тижні

Ця визначна подія для Херсонщини вперше відбулася у робочому режимі на 2 тижні раніше ніж у минулому році. Причиною тому є рання весна та посушливі погодні умови, спричиненні відсутністю метеорологічної зими і малою кількістю опадів, повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на сайт Басейнового управління водних ресурсів нижньго Дніпра, buvr.kherson.ua.

Від Північно-Кримського каналу зрошуються Скадовський, Каланчацький,       Голопристанський та Олешківський райони.

За попередніми протоколами-намірами господарства вищезазначених районів  планують розпочати зрошення сільгоспкультур та затоплення рису у ІІ-ІІІ декаді квітня.

В зоні дії Каховської зрошувальної системи здійснюються заповнення міжгосподарської мережі згідно графіка, на підставі замовлень водокористувачів.

Зокрема, згідно поданих заявок, господарства Чаплинського, Новотроїцького та Генічеського районів планують здійснити заповнення своїх внутрішніх водогосподарських зрошувальних мереж та розпочати полив сільгоспкультур уже в ІІІ декаді березня.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.