Новини
753

Поліція наздоганяла палія очерету

На Олешківщині місцеві жителі заскочили на гарячому губителя природи. Люди побачили, як вранці, близько 10.00, у плавні неподалік с. Праві Солонці заїхав вишневий «CHEVROLET NIVA». Водій буквально на хвилину вискочив із автівки і, підпаливши очерет, хутко змився. Інформацію про палія небайдужі одразу ж передали патрульним. На пошуки порушника за вказаним напрямком відразу ж відправився екіпаж, який несе службу на олешківському відрізку траси Херсон – Джанкой – Феодосія – Керч. Схожий автомобіль патрульні помітили неподалік Кардашинки і влаштували за ним погоню. У водія вибору не було і той зупинився.

За кермом того самого «CHEVROLET NIVA» виявився 44-річний житель Херсонщини. Навіщо палив очерет, тепер він розповість слідчим. Губителя унікальних дніпровських плавнів патрульні доправили до Голопристанського відділу поліції. Треба розуміти, на палія чекатиме кримінальна відповідальність, а не банальний штраф…

Цікаво, що буквально за один день, 24 березня, за даними ГУ ДСНС на Херсонщині вигоріло до 3 гектарів очерету. Та й і якщо говорити в цілому, плавні палахкотять мало не щодня. Палія затримали лише одного.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.