Новини
2.2K

В Олешках от коронавируса умерла медицинский работник

Депутат Херсонского облсовета Сергей Рыбалко в фейсбук записал видео, в котором рассказал о двух случаях выявления заражения коронавирусом.

По его словам, в Голой Пристани заболела матушка (видимо, жена священника, – ред.), которая была на службе в церкви вместе с другими людьми.

«В Олешках этот случай зафиксирован уже посмертно. К сожалению, умерла работница медицинского учреждения, и очень много людей, понятно, были на похоронах, потому что это люди очень уважаемые. И как дальше будет идти распространение вируса, вообще непонятно», – сказал он.

Позже слова Сергея Рыбалко подтвердил глава Херсонской ОГА Юрий Гусев.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.