Новини
915

На Херсонщині вже 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус

Станом на 22 годину 8 квітня 2020 року на Херсонщині вже 18 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

Про це повідомив голова ОДА Юрій Гусєв.

Зокрема, три з них виявлено та зафіксовано протягом останньої доби:

Це жінка 59 років, медичний працівник з Олешківського району, яка контактувала з раніше встановленою хворою на COVID-19.  Сьогодні вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні. Стан – середньої тяжкості. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.

Окрім цього, захворіли жінка 49 років та її 12-річний син з Голопристанського району, які також контактували з раніше виявленою хворою на COVID-19.

Зараз перебувають на самоізоляції. Почуваються добре, скарг не мають. За ними встановлено щоденний медико-санітарний нагляд.

Хочу відзначити, що жителька Генічеська, у якої виявили коронавірус 25 березня, одужала. Вчора їй повторно зробили дослідження методом ПЛР на коронавірус. Результат негативний. Її виписка запланована на завтра, 9 квітня.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.