Новини
466

Пожежа біля села Костогризове

7 квітня о 17:07 на пульт зв’язку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району надійшло повідомлення, про загорання сухої трави та лicoвої пiдстилки бiля села Костогризове. На лiквiдацiю пожежі направлено чергове вiддiлення ДПРЧ-21. По прибуттю встановлено що за зовнiшними ознаками горить суха трава та лiсова пiдстилка окремими осередками. На допомогу направленно АРЗСП, 8-ДПРЧ та 10-ДПРЧ. Пожежу ліквідовано 8 квiтня об 08 год. 10 хв. В наслідку пожежі згоріла суха трава приблизно 3га, та лiсова пiдстилка приблизно 0,15 га.
На ліквідацію пожежі залучено 6 одиниць техніки та 14 чоловік особового складу обласної ДСНС, а також 11 одиниць техніки та 23 працівникiв лісництва.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.