Новини
665

В Козачих Лагерях горіла кухня

9 квітня о 05:13 на пульт зв’язку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району надійшло повідомлення про те, що в селі Козачі Лагері по вулиці Мічуріна, 314, сталося займання літньої кухні.

На місце виклику негайно направлено черговий розрахунок підрозділу. По прибуттю вогнеборці за зовнішніми ознаками встановили що горить перекриття стелі та дах будівлі, невідкладно приступили до гасіння.

Пожежу вдалось локалізувати об 05 год 55 хв., а о 06:30 повністю ліквідувати. На ліквідацію пожежі залучено чергове відділення на АЦ-КРАЗ-460 та 3 чол. особового складу. Площа пожежі 12 м2., ймовірна причина пожежі-коротке замикання електромережі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.