Новини
971

Олешки та Малі Копані закриють на карантин

Важлива інформація для жителів міста Олешки та села Малі Копані Голопристанського району. 9 квітня в Херсонській обласній державній адміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-егологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Прийнято рішення запровадити у вказаних населених пунктах додаткові обмежувальні заходи з недопущення поширення коронавірусної хвороби. Адже саме там зафіксовано збільшення кількості хворих на коронавірус.

Починаючи з 13:00 години 11 квітня і до 06:00 год. ранку 13 квітня місто Олешки та село Малі Копані будуть закриті на в’їзд-виїзд, там будуть проводитися дезинфікуючі заходи. Такі критичні обмеження вводяться для зупинки розповсюдження коронавірусу.

У місто Олешки зможуть в’їхати лише громадяни, які мають там прописку. На виїзд нікого не пускатимуть. Село ж Малі Копані повністю закривається. Жителям цих населених пунктів категорично заборонено виходити з дому та пересуватися по вулиці. Тож просимо громадян уже зараз, поки є час, закупити продукти харчування, ліки та засоби особистої гігієни.
В місті Олешки будуть встановлені 5 карантинних блокпостів, в Малих Копанях – 2.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.