Новини
640

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв заборонив відвідувати ліси області

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв заборонив відвідувати ліси області.

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА.

Відтепер, на час дії обмежень, заборонено заїзд протягом пожежонебезпечного періоду 2020 року на територію лісового фонду (крім транзитних шляхів) транспортних засобів та інших механізмів, за винятком тих, що використовуються з лісогосподарською метою.

Окрім цього, заборонено відвідування лісів населенням при 5-му класі пожежної небезпеки (надзвичайна небезпека) за умовами погоди.

Ще одне обмеження стосується карантину. Відтепер заборонено відвідування населенням лісових масивів області на період карантину з метою недопущення поширення коронавірусної хвороби (СOVID-19).

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.