Новини
718

Декілька населених пунктів в Олешківському районі знову закриють на карантин

Кілька населених пунктів Олешківського району Херсонської області на вихідні дні закриють на посилений карантин через зростання в районі кількості хворих на коронавірусну інфекцію. Таке рішення було прийнято під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Посилення карантинних заходів стосується безпосередньо Олешок, а також сіл Малі Копані та Ліві Солонці. В цих населених пунктах буде встановлено додаткові блок пости та здійснюватиметься температурний скринінг тих, хто заїжджає.

Обмеження вступлять в силу з 13:00 18-го квітня 2020 року і триватимуть до 6:00 21-го квітня.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.