Новини
364

Мешканку Олешківського району шахраї ошукали на 78 тисяч гривень

Сьогдні майже кожна людина може здійснювати покупки в Інтернеті, маючи можливість отримати доступ до будь-якого товару. Це звичайно зручно, але існує ризик натрапити на нечесних продавців, зокрема шахраїв. Як приклад – ситуація, що сталася 13 квітня із мешканкою Олешківського району.

Звернувшись в поліцію, 33-річна жителька с. Великі Копані розповіла, що на одному з сайтів у мережі Інтернет замовила овочі. За товар жінка одразу переказала на рахунок вказаної в оголошенні банківської картки повну передоплату в сумі 78 тисяч гривень. В свою чергу продавець пообіцяв покупцеві наступного дня доставити овочі на власній вантажівці. Коли в обумовлений час товар не доставили, заявниця почала телефонувати на фірму, але на її дзвінки вже ніхто не відповідав. За фактом шахрайства поліція відкрила кримінальне провадження і наразі правоохоронці намагаються встановити особу зловмисника та його місцезнаходження.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.