Новини
746

В Олешківській пустелі зникли двоє дітей

Великодню ніч зустріли «на природі» працівники Олешківського відділення Національної поліції на Херсонщині. У тутешньому селі Раденське батьки двох дітей пізно повернулися з роботи, і не знайшли вдома 8-річну доньку та 13-річного сина. Про те, що збираються кудись іти, діти дорослих не попередили, мобільних телефонів при собі не мали, тож вийти з ними на контакт не вдалося. Відповідно, батьки звернулися до правоохоронців, і ті всю ніч прочісували як село, так і найближчі околиці. Однак пошукова операція результату не принесла, тож до десяти задіяних у ній копів сьогодні, 19 квітня, підключилися ще п’ятнадцять, каже начальник Олешківського відділення Національної поліції Вадим Ковальчук.

Ситуація небезпечна ще й тим, що село Раденське знаходиться поруч із Олешківською пустелею. А там поміж високих піщаних дюн легко заблукати, і до того ж, поміж піщаних дюн можна зіткнутися зі зграєю голодних у весняну пору вовків, чи здичавілих собак (невідомо, що гірше – адже собаки позбавлені інстинктивного страху перед людьми). Наслідки такої зустрічі, надто для дітей, котрі неспроможні себе захистити, важко уявити.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.