Новини
1.1K

Впродовж доби в Олешках виявлено 4 нових випадки COVID-19

Станом на 20 квітня в Херсонській області 70 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус. Про це повідомляє очільник Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Повністю одужали 6 людей. На жаль, маємо 1 летальний випадок.

Обласним лабораторним центром МОЗ за останню добу проведено 128 ПЛР-тестів на виявлення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

✅Впродовж останньої доби виявлено 7 нових випадків.

Це 4 особи з міста Олешки⬇️
🔸3 людини, які контактували із раніше встановленим хворим членом сім’ї:
🔹 45-річні чоловік та його дружина;
🔹 21-річна дівчина.
Стан хворих задовільний, перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

🔸 та 57-річний чоловік, який перебуває на лікуванні в Олешківській центральній районній лікарні. Коронавірус виявлено при лікуванні пневмонії. Його стан середньої важкості, підключення до ШВЛ не потребує. Коло контактних осіб встановлюється. Їх буде перевірено методом ПЛР.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.