Новини
1.2K

Брилівська пожежна охорона пожежу ліквідувала але жінку врятувати не вдалося

21 квітня о 20:05 на номер Служби «101» м. Олешки надійшло повідомлення про те, що біля села Ювілейне у полі горить металевий вагончик. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Херсонській області.

До місця події були направлені черговий розрахунок 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини та команда Брилівської місцевої пожежної охорони. Ліквідовано пожежу о 21:55.

На місці події виявлено обгорілий труп жінки. Попередньо встановлено, що у вагончику знаходився охоронець із 55-тирічною співмешканкою. Люди користувалися буржуйкою, яку на вечір розтопили. Найімовірніше, що саме через порушення пожежної безпеки при користуванні предметом опалення і розпочалась пожежа. Чоловік зміг вибігти із охопленого вогнем вагончика. Жінка, на жаль, загинула.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.