Новини
834

В.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла інформацію про те, скільки в умовах карантину будуть навчатися дистанційно

В.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій розповіла інформацію про те, скільки в умовах карантину будуть навчатися дистанційно.

В Україні школярі будуть вчитися у дистанційному режимі (з причини карантина через пандемію коронавірусу) як мінімум до кінця травня 2020 року, а закінчення навчального року 2019/2020 переноситься на 1 липня.

Таку інформацію під час онлайн-брифінгу в четвер, 22 квітня, озвучила в. о. голови Міносвіти і науки Любомира Мандзій. За її словами, оцінка за семестр школярам повинна бути виставлена за результатами поточного оцінювання до 12 березня і тематичного оцінювання, зробленого в ході дистанційного навчання.

Стосовно термінів проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) –  по ним поки чіткої інформації немає.

“Воно точно буде проведено в 2020 році. Але коли точно сказати не можемо. Може бути в червні, може бути в серпні. В залежності від епідеміологічної ситуації”, – підсумувала в. о. міністра освіти

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у зв’язку з карантином в Україні планується перенести дати вступної кампанії до внз та ЗНО.

За словами в. о. міністра освіти і науки Любомири Мандзій, зовнішнє незалежне оцінювання може відбутися не раніше літа 2020 року.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.