Новини
823

Олешківський відділ міграційної служби відновлює прийом громадян

Олешківський районний відділ Міграційної служби поновлює прийом громадян.

На час карантину прийом буде проводитись по четвергам з 8:00 до 13:00 (30 квітня та 7 травня). Будьте розважливі та відповідальні, не наражайте себе та інших на небезпеку, без нагальної потреби не відвідуйте підрозділи Міграційної служби. Готові документи зберігаються впродовж року. При необхідності відвідування відділення дотримуйтесь правил передбачених карантином.

За додатковою інформацією звертайтесь на номер телефону «гарячої лінії» УДМС в Херсонській області: ☎️ 050 – 135 -74-43 та ☎️ 066-187-64-79, а також (05542) 2-14-93.
Просимо вибачення за незручності.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.