Новини
712

Скільки коштує лікування від коронавірусу в Херсонській області

На брифінгу 24 квітня заступника директора Херсонського облздоровдепартаменту Ліну Бондаренко запитали, яка в нашій області вартість обсервації та лікування від коронавірусу.

За її словами, на Херсонщині утримання 1 людини на обсервації коштує від 176 грн. до 300 грн. Зокрема, в готелі “Акваторія” в Генічеську – 220 грн. без харчування (доводиться платити за свій рахунок).

Тільки на кисень і ліки для 1 хворого в Херсонській обласній інфекційній лікарні на 10 днів курсу лікування хворого із середнім ступенем тяжкості витрачають 12 тис.грн., з тяжкого ступеня-28 тис. грн.

Це без урахування дезінфікуючих засобів, антисептиків, засобів захисту і зарплати медиків.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.