Новини
580

Вчора в Олешківському районі знову горів ліс

28 квітня на пульт зв’язку 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини по охороні Олешківського району надійшло повідомлення, про загорання лісових насаджень 14-го кварталу Українського науково-дослідницького інституту.

На лiквiдацiю пожежі направлено чергове вiддiлення ДПРЧ-21. По прибуттю встановлено що за зовнiшними ознаками горить суха трава та лiсова пiдстилка окремими осередками, негайно приступили до гасіння, пожежу вдалося досить швидко ліквідувати, не давши їй поширитися на великі площі.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.