Новини
530

Олешківський інститут продав 160 тисяч саджанців кримської сосни

Харківський підприємець на Херсонщині цілу плантацію ялинок придбав. У розпліднику Степового філіалу науково-дослідного інституту лісового господарства (НДІЛГ) під Олешками бізнесмен купив одразу 160 тисяч штук однорічних саджанців кримської сосни, сплативши за них 128 тисяч гривень. Втім, такі фінансові вкладення покупець вважає вигідними: адже збирається висадити молоді деревця у себе на Харківщині, а за п’ять-шість років продати їх, як новорічні ялинки, заробивши значно більше. Та й лісоводи у виграші: кошти від реалізації сосонок пішли на придбання запчастин для техніки,на податки та зарплату.

Втім, директор Степового філіалу НДІЛГ Олександр Глод шкодує, що наші земляки не виявляють такої ж підприємливості, як харківянин. Адже у карантин на Херсонщині громади стали економити навіть на озелененні. І це одразу позначилося на розпліднику: з початку року тут придбали тільки 260 декоративних саджанців туї, ялівцю, самшиту, верби на 18,7 тисяч гривень. А це лише два відсотки від тих насаджень, які в розпліднику планували цього року продати.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.