Новини
519

В Олешківському районі за добу 6 одужань від COVID-19

За добу фахівцями обласного лабораторного центру МОЗ проведено 228 ПЛР-досліджень на виявлення коронавірусу, з них 17 нових лабараторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Про це повідомив голова ОДА Юрій Гусєв.

З них 15 осіб з Каховки:

  • 2 медичні працівники Каховської ЦРЛ;
  • 12 осіб – контактували з хворими на коронавірус у побуті та на підприємстві, де було виявлено масове зараження;
  • 1 особа, яка надійшла на лікування з діагнозом ГРВІ.

Ще  1 особа з Херсона. Це чоловік 45 років, медичний працівник. Надійшов до лікарні з діагнозом ГРВІ середньої тяжкості.

І 1 особа з Чаплинського району. Це жінка 35 років, яка хворіла на пневмонію.

З них 2 особи перебувають на лікуванні в інфекційному відділенні Каховської ЦРЛ. Стан середньої важкості, підключення до апаратів ШВЛ не потребують.

Усі інші знаходяться вдома на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом.

Коло контактних осіб встановлюється. Їх буде перевірено методом ПЛР.

Також маємо 6 нових одужань в Олешківському районі. З них 4 медпрацівники.

Тож станом на 2 травня в області 138 лабораторно підтверджених випадків на коронавірус. З них 52 людини вже одужали, та, на жаль, є 2 летальні випадки.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.