Новини
700

В Олешках 1 травня застрелили молодого чоловіка

На Херсонщині шукають двох кавказців, котрі просто посеред вулиці застрелили чоловіка, й утекли на машині. У Олешках під вечір 1 травня щось не поділили дві компанії за участю жінок – загалом, шість осіб. Поміж представників сильної статі виникла бійка, і тут на «розбірку» примчав білий мікроавтобус «Рено трафік». Його водій (людина з бородою характерної кавказької зовнішності) через вікно відкрив вогонь з пістолета у напрямку 28-річного мешканця Олешок. Принаймні одна куля влучила йому в груди, і за півгодини поранений помер у районній лікарні. Другий учасник бійки підбіг до мікроавтобуса, сів у нього, і спільники втекли. На місце злочину поліцію не викликали, тож стрілець і його приятель втекли. З якого саме пістолета стріляли, поки невідомо – кулю ще треба дістати з тіла й провести її балістичну експертизу

Начальник відділу комунікації Головного управління Національної поліції Херсонщини Тетяна Пшонь каже, що особи убивці та учасника бійки встановлені. Це мешканець села Великі Копані Олешківського району, 1984 року народження, та житель райцентру, 1990 року народження – дрібні комерсанти, котрі промишляли торгівлею рибою та овочами в межах району. Пересувалися вони на мікроавтобусі із євро номерами. За попередніми даними, причиною стрілянини був дурний «побутовий конфлікт і раптово виникла сварка» – простіше кажучи, хтось комусь щось не так сказав. І цього виявилося достатньо, аби молоду людину позбавили життя.

Зараз поліція порушила кримінальне провадження аж за трьома статтями КК України. Це умисне убивство, незаконне зберігання зброї та хуліганство. «Злочинців оголосили в розшук. За нашими даними до того вони в поле зору правоохоронних органів не потрапляли», – додав заступник начальника Головного управління Національної поліції Херсонщини Микола Вербицький.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.