Новини
2.3K

У дитини з села Тарасівка виявлено COVID-19

За останню добу фахівці лабораторного центру МОЗ на Херсонщині провели 260 ПЛР-досліджень. Результати 7-ми тестів виявилися позитивними. Зокрема, коронавірус діагностовано у дитини з села Тарасівка Олешківського району, яка до медзакладу потрапила з ознаками ГРВІ. Зараз хворий знаходиться в обласній інфекційній лікарні ім. Г.І Горбачевського, у стані середньої важкості.

Також COVID-19 лабораторно підтверджено у 6-ти жителів с. Гладківка Голопристанського району. Всі інфіковані контактували з хворими. Через новий спалах коронавірусу в населеному пункті обласна комісія з питань ТЕБ та НС прийняла рішення на час вихідних Гладківку перекрити карантинними постами.

Наразі на Херсонщині зафіксовано 156 випадків COVID-19, з яких 2 летальні,  69 людей одужали.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.