Новини
721

В Костогризівському лісовому розсадку з’явилися перші сходи сосни кримської

В Костогризівському лісовому розсадку з’явилися перші сходи сосни кримської.

Посів був здійснений 23.04.2020 року, витратили 72 кг. насіння і плануємо отримати біля 1 мільйону сіянців, що дозволить створити майже 300 гектарів нових лісів.

А тепер після перших сходів розпочинається процес догляду: в першу чергу на протязі перших двох тижнів до скидання «шапочки» сходи охороняють від пошкодження птахами, проводиться полив через систему крапельного зрошення, прополювання, підживлення добривами для зміцнення кореневої системи, обприскування сіянців від шкідників та кореневих гнилей.

Якщо якісно і вчасно будуть виконанні запроектовані заходи з догляду за сіянцями то отримаємо стандартний садивний матеріал для створення нових лісів.

За повідомленням ДП “Олешківського ЛМГ”.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.