Новини
705

На Херсонщині туристів з наметами будуть вважати порушниками карантину

У Херсонській ОДА вважають, що через ситуацію з COVID-19 неконтрольованого відпочинку на березі моря у наметах не має бути.

Про це під час брифінгу в середу, 20 травня, заявив керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, заступник голови Херсонської ОДА Вадим Чабан, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Про ситуацію щодо Арабатської Стрілки – розміщення у палатках станом на зараз не дозволені, тому що це неорганізовані місця розквартирування людей. Це по-перше. А по-друге, станом на зараз заборонені спортивні заходи, а туризм – це спортивні заходи”, – зазначив Чабан.

За його словами, влада контролюватиме законні місця розміщення відпочивальників – чи дотримуються там карантинних вимог, а під час неконтрольованого відпочинку такої змоги немає.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.