Новини
571

Оновлення у школах Великокопанівської ОТГ

Минулорічні залишки коштів освітньої субвенції у Великокопанівській ОТГ направили на поліпшення умов навчання та безпеку у школах.

Нещодавно у триповерховій будівлі Великокопанівської школи було встановлено сучасну систему пожежної сигналізації. На ці роботи було виділено 478 тис. грн. Також школи у Великих Копанях та Абрикосівці отримали нові меблі, придбані Великокопанівською сільською радою на суму близько 100 тис. грн: парти та стільці, які можна регулювати за висотою, комплекти меблів для першокласників, комп’ютерні столи, учительські столи та стільці.

Про це розповіла начальник відділу освіти Великокопанівської сільради Тетяна Шушко. Будуть замінені меблі у класах інформатики обох шкіл. Нові меблі встановлять і у лінгафонному кабінеті Великокопанівської школи (минулого року за кошти громади було закуплено обладнання для цього кабінету на суму більше 500 тис. грн), і у комп’ютерному класі, призначеному для учнів початкової школи (минулого року на умовах співфінансування з обласним бюджетом громада купила ноутбуки для цього класу).

Також протягом місяця планується купити меблі, комп’ютерну техніку та дидактичні матеріали для початкових класів за кошти державної субвенції, призначеної на Нову українську школу. «Наші вчителі отримали каталог і самі виберуть меблі, які потрібні для їх класів», – зазначила Тетяна Віталіївна.

Минулого року громада також подбала про оснащення початкової школи: за кошти місцевого бюджету були куплені комплекти мультимедійного обладнання для 12 класів і ноутбуки для вчителів.

Наступного навчального року у Великокопанівській ОТГ, за попередніми підрахунками, до першого класу підуть близько сотні дітей: у Великокопанівській школі планують набрати до 90 першачків, а у Абрикосівській – 15.

Один із трьох перших класів Великокопанівської школи буде навчатись за посиленою програмою «Інтелект України».

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.