Новини
1.3K

Олешківське відділення поліції розшукує безвісти зниклу жительку Раденська

Олешківським відділенням поліції встановлюється місцезнаходження Пономаренко Віри Костянтинівни, 29.03.1939 р.н., мешканка с. Раденськ, яка 01.06.2020 року близько 18:00 пішла з дому та до теперішнього часу її місцезнаходження не відомо. Жінка хворіє на психічні розлади та страждає на розлади пам’яті.

Прикмети зниклої: на вигляд 80 років, зріст близько 160 см., середньої статури, обличчя овальне, волосся сиве.
Була одягнена: синьо-червоний сарафан, помаранчева кофта, резинові калоші.

Шановні громадяни! Якщо вам відома будь-яка інформація про розшукувану громадянку, прохання зателефонувати за номерами: +38(095)847-38-02, +38(050) 689-83-17 або «102». Анонімність гарантується.
#police #поліція #новини #Херсонщина

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.