Новини
655

Поблизу Козачих Лагерів у лісі заблукала 76-річна жінка з Миколаєва

В Олешківському районі триває операція з пошуку мешканки Миколаєва, до участі в якій залучили поліцейських, рятувальників, лісівників та волонтерів. Вчора, 6 червня, 76-річна жінка разом з кількома своїми родичами вирушила збирати гриби (білі з’явилися!) по зелених насадженнях біля села Козачі Лагері Олешківського району. Не маючи елементарних навичок орієнтування у лісі, пенсіонерка швидко втратила з виду своїх супутників, і заблукала поміж рукотворних гаїв.

Родичі, звичайно, забили на сполох, і повідомили про надзвичайну подію працівників екстрених служб. Жінка підтримувала з ними зв’язок за допомогою мобільного телефону. Та коли їй запропонували вийти на найближчої дороги, і чекати там, вона відмовилася, заявивши, що сил рухатися вже немає, і краще вона пересидить на першому-ліпшому горбку.

Вночі у лісі запускали ракети, але на них також ніхто не вийшов, і телефонний зв’язок із розшукуваною урвався. Сьогодні, 7 червня, вранці до неї знову вдалося додзвонитися. Та заблукала пояснила, що міцно спала, і ніяких ракет не бачила. Тож зараз її пошуки тривають.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.