Новини
746

Обвинувальний акт по справі “кіборга” Віталія Григор’єва направлено до суду для розгляду

До суду направлено обвинувальний акт по справі “кіборга” Віталія Григор’єва.

Про це повідомляють на сторінці адвокатської компанії Міллєр.

Минулого тижня, стороні захисту у кримінальному провадженні за обвинуваченням Віталія Григор’єва, щодо перевищення меж необхідної оборони розкрито матеріали справи та вручено обвинувальний акт. Справу скеровано до суду.

Це стало можливим після того, як Херсонський апеляційний суд став на сторону прокурора та задовольнив скаргу на ухвалу слідчого судді про скасування повідомлення про підозру.

Адвокати нашої компанії разом із Мариною Єлісєєвою (директор Регіонального центру з надання БВПД в Херсонській області) збирають матеріали та готують скарги до Вищої ради правосуддя на дії суддів апеляційного суду.

Щодо обвинувального акту наша позиція незмінна – в діях нашого Клієнта відсутній склад інкримінованого йому кримінального правопорушення.

Попереду підготовче судове засідання.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.