Новини
1.2K

В Раденську працівник здійснив самогубство

Скільки б наших аграріїв не застерігали брати на роботу без оформлення «батраків» без документів, вони все одно роблять по-своєму. А потім гірко про це каються.

От і в селі Раденськ Олешківського району підприємець найняв чоловіка, схожого на звичайного волоцюгу – йому можна було платити менше.

Та «трудова епопея» закінчилася тим, що робітник під час роботи… повісився. До з’ясування обставин трагедії довелося залучати поліцію, але розгублений наймач не зміг навіть до пуття пояснити, хто був той самогубця, котрого вийняли з зашморгу вже мертвим. Заявив лише, що звали його нібито Петром, а віком він був, на око, близько п’ятдесяти років.

От і вгадуй тепер, як насправді того «Петра» звали, звідки він прибився у Раденськ, і чому вкоротив собі віку. Отакі в нас трудові відносини…

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.