Новини
636

За пограбування знайомого мешканець Олешківського району проведе за гратами 4 роки

Злочин стався наприкінці лютого цього року. В Олешківське відділення поліції звернувся місцевий мешканець. Чоловік розповів, що його знайомий відібрав у нього гаманець з грошима і втік. Поліцейські встановили місцезнаходження грабіжника і затримали його. Наразі суд обрав правопорушнику міру покарання.

Поліцейські з’ясували, що в цей день до заявника прийшов знайомий та запропонував випити. Чоловіки упродовж кількох годин розпивали горілку після чого до них приєдналась знайома. Коли алкогольні напої скінчились, чоловіки запропонували дівчині сходити в магазин за продуктами та ще одною пляшкою оковитої. Заявник дістав з гаманця гроші, при цьому продемонстрував знайомим, що там залишилися ще кілька купюр.

Через 20 хвилин гостю зателефонувала дівчина та попрохала зустріти її з пакетами біля магазину. Коли обоє повернулись в кімнату, господар спав сидячи на дивані. Знайомий вирішив скористатись цим моментом та забрати з гаманця гроші. Але в цей момент чоловік прокинувся. Між товаришами одразу виникла сварка. Гість швидко витяг з гаманця 900 гривень і втік.

Поліцейські встановили місцезнаходження чоловіка. Під час затримання в нього вилучили цигарки, горілку та 20 гривень. Зі слів зловмисника 500 гривень він повернув у магазин в якості боргу, а на інші гроші купив горілку та харчі.

Суд визнав чоловіка винним і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 4 роки.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.