Новини
803

Поліція повернула зниклу 9-річну дівчинку з Олешок батькам

9-річну дівчинку з міста Олешки, яка після ночівлі у подруги не повернулась додому, поліцейські розшукали через пів години після початку пошуків.

Батьки зниклої повідомили, що вони відпустили доньку до подруги на ночівлю та домовились, що вона прийде додому зранку наступного дня.

Коли дівчинка не повернулась до 12:00 години батьки зателефонували додому до подружки та дізнались від її мами, що вона відвела їх дитину до під’їзду ще в 8 ранку, але не бачила чи зайшла вона чи ні. Працівники поліції одразу почали пошуки. Дівчинку знайшли в іншому кінці міста.

Вона розповіла, що зранку біля під’їзду телефонувала у домофон додому, але їй ніхто не відповів, тому вона пішла гуляти по місту. Правоохоронці відвели дівчинку до батьків, з усіма провели профілактичні бесіди.

У відношенні матері працівники поліції склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.