Новини
628

У Херсонській ОДА заявили про проведення рейдів нічними клубами

Голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв доручив поліції та свохм підлеглим провести рейди нічними клубами області. Про це він заявив у соцмережах. За його словами, причиною проведення рейдів стала небезпека поширення коронавірусу та порушеннями закладами карантинних вимог.

«У вівторок проведемо засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якій заслухаємо результати рейдів та затвердимо подальші кроки у боротьбі з COVID-19 на Херсонщині», – зазначив Гусєв.

За офіційною інформацією,станом на 28 червня в Херсонській області зафіксовано 191 випадок коронавірусної інфекції. Інфікованими залишаються 12 людей.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.