Новини
659

У Олешківському лісництві вирощують сіянці акації білої

У лісовому розсаднику Дніпровського лісництва ДП «Олешківське ЛМГ» зростають сіянці майбутніх лісів, а саме акація біла, яка являється твердо – листяною породою.

Сіянці вирощують для власних потреб підприємства, адже саджанці з місцевих розсадників краще приживаються, оскільки кліматичні умови не змінюються.

Лісовий розсадник потребує постійного клопоту, як ранньою весною, в літню спеку та восени. Щодня в лісовому розсаднику проводяться роботи з догляду за сіянцями і без допомоги людини не обійтися, тому руки лісокультурниць – це неоцінене багатство, як мати для свого чада, які не шкодуючи свого часу і здоров’я, вкладають душу в кожний саджанець, а особливо в степовій зоні Херсонщини потреба в такому догляді зростає в рази, бо від якісного і вчасного догляду залежить якість та висопродуктивність садивного матеріалу.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.