Новини
560

В Олешках чоловік прийшов в аптеку з гранатою

В Олешківське відділення поліції зателефонувала працівник аптеки. Жінка була вкрай стурбована і повідомила, що у приміщення аптеки зайшов чоловік за ліками, у руках він тримав предмет, схожий на гранату. Злочинних намірів громадянин не висловлював.

Працівники поліції прибули на місце та виявили неподалік аптеки 52-річного чоловіка, який був у стані алкогольного сп’яніння. В кишені його одягу вилучили предмет, схожий на гранату Ф-1 та запал до неї. Чоловік виявився раніше судимим за наркозлочини. Він пояснив, що предмети нібито знайшов на смітнику і зберігав без певної мети. Усе вилучено та направлено на експертизу. Встановлюється походження гранати та канал її потрапляння до чоловіка.

Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.