Новини
822

Дуель за дівчину у Новій Маячці закінчилася кровопролиттям

Дуель через «прекрасну даму» завершилася кровопролиттям і скандалом на Херсонщині.

До селища Нова Маячка Олешківського району області на сезонні роботи з іншого села в тому ж районі приїхали батько з сином. Та навіть польові роботи в скажену спеку не відбили в молодшого заробітчанина охоти до амурних походеньок.

У Новій Маячці він вподобав симпатичну смаглявку, котра незабаром відповіла взаємністю на залицяння, і навіть провела з кавалером кілька ночей у орендованій квартирі.

Все б нічого, та смаглявка виявилася заміжньою, і новина про її нічні пригоди дійшла до вух її матері. Та, в свою чергу, заповзялася будь-що припинити недоречний, на її думку, роман. І вона вже зі своїм цивільним чоловіком прибігла до орендованої заробітчанами квартири – з’ясовувати з ними стосунки.

При цьому співмешканець гості прихопив з собою невеличкий кухонний ніж, який показав батьку з сином. Для чого – невідомо, проте запевняє, що нападати з ним ні на кого не збирався. Однак цього вистачило, оскільки глава родини заробітчан також прибув до Нової Маячки не з порожніми руками – мав при собі пневматичний пістолет. З нього без вагань і вистрілив, щойно побачив у візитера ножа. Легка куля, але випущена з близької відстані, влучила у 42-річного селянина, і вп’ялася йому в ліве передпліччя, ввійшовши під шкіру. Поранення важким не було, але все одно приємного мало. Підстрелений учасник «дуелі» підняв ґвалт, і справа закінчилася, як завжди у подібних випадках –  прибуттям слідчо-оперативної групи та бригади «швидкої допомоги».

Тому тепер «романтичний» конфлікт перевели до суто юридичної площини. Начальник Олешківского відділення Національної поліції, підполковник Вадим Ковальчук каже, що до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесли матеріали про нанесення легких тілесних ушкоджень. «Пістолет, з якого стріляв учасник конфлікту, вилучили. Хоча він є пневматичним, і для його придбання не було потрібно брати спеціальний дозвіл від правоохоронних органів. Під варту стрільця також брати не стали – обставин подій він не приховує», – зазначив Вадим Ковальчук.

Популярне

вгору
Адміністрація інтернет-сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, коментарів користувачів, які розміщені на сторінках нашого інтернет-сайту, а також за наслідки їхньої публікації і застосування. Думка авторів статей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не збігатися з думками і позицією редакції нашого інтернет-сайту. Адміністрація веб-сайту не несе ніякої відповідальності за збитки, понесені в наслідок використання або невикористання його інформації та сервісів.